Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Izaberite neku od sledećih kategorija:
Sortiranje na osnovu:

Strana 1 od 1
  • Nazad
  • 1
  • Napred

1 - 7 od ukupno 7 oglasa - Prodaja

top
5
224 000 € 3200 €/m²
ažuriran
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd Savski blokovi

70 m2

1. spr.
top
17
40 000 € 44 €/m²
ažuriran
Beograd, Sopot, Babe

900 m2

pr spr.
9
139 000 € 4484 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Dorćol

31 m2

1. spr.
17
396 000 € 3600 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Savski venac opština

110 m2

3. spr.
16
600 000 € 5556 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Skadarlija

108 m2

1. spr.
10
495 000 € 6781 €/m²
ažuriran
Beograd, Stari grad, Centar - Stari grad

73 m2

4. spr.
17
880 000 € 4356 €/m²
ažuriran
Beograd, Savski venac, Dedinje

202 m2

pr spr.
Strana 1 od 1
  • Nazad
  • 1
  • Napred
Prodaja nekretnina agencije Ibis - astra na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup